APIE MUS

Ar kada pagalvojote apie akimirkos svarbą? Mus, Celebrate komandą, ši mintis aplankydavo nuolatos, tad artėjant gražiausioms žiemos šventėms sugalvojome, kaip šiltu prisiminimu galime mėgautis patys ir kaip juos galime dalinti ir dovanoti kitiems. Taip gimė mūsų Celebrate kalėdinis žaisliukas – elegantiška bei stilinga eglės dekoracija, puošta jūsų pasirinkta sustabdyta akimirka, įprasminta bet kokiu pavidalu – ar tai būtų nuotrauka, užrašas, ar logotipas. 

Kuriant pirmuosius kalėdinius žaisliukus mes turėjome viziją, kurioje šie kalėdiniai žaisliukai taptų įrankiu kuriančiu žmogaus, šeimos, draugų ar darbo kolektyvo istoriją. Įsivaizduokite, jei kasmet ant kalėdinės eglės pakabintumėte po vieną Celebrate asmeniškai jums pagamintą personalizuotą kalėdinį žaisliuką, puoštą tais metais brangiausia bei įsimintiniausia jums akimirka, po dešimties metų, artimiausių žmonių būryje, stovėsite prie didelės eglės, padabintos šilčiausiais jūsų gyvenimo atsiminimais. Dėl šios priežasties, Celebrate komandos misija tapo pasiekti kuo daugiau žmonių bei priminti apie mažų akimirkų trapumą, svarbą ir grožį. 

Pradėję savo veiklą supratome, jog einame teisingu keliu, nes praėjus žiemos šventėms, iš klientų sulaukėme užklausų, kuriose – prašymai padėti jiems įamžinti pačias jautriausias akimirkas, kurių dažnai žodžiais išreikšti nepavyksta. Taip mūsų asortimente atsirado gražiausi ir originaliausi būdai kaip pranešti apie į pasaulį atvykstantį naują šeimos narį, pasveikinti mylimą mokytoją, įamžinti vestuvių šventę, vaiko gimimą, gimtadienį ar tiesiog mielą, ilgai lauktą susitikimą.